mağaza 360° vr çalışması
ofis 360° vr çalışması

Data mimarlık

architecture & interior design

mekan analizi

Mekanınız ile ilgili yapacağınız düzenleme, yenileme veya yeni inşa edeceğiniz çalışma ile ilgili bildiklerimizi paylaşmaktan memnun oluruz..

Sanal gerçeklik

Teknolojinin bütün avantajlarını kullanmakta kararlıyız. Güncel olmakta kararlıyız. Sanal dünya; hataların düzeltilebildiği, denemeye açık ve daha hızlı tasarlanabilir ortamdır. Tasarımın her detayını rahatlıkla görebileceğiniz, müdahale edebileceğiniz dijital dünyayı size sunuyoruz.

Yönetme

Mimarlık, bütünsel olarak disiplinler arası koordinasyon, ve süreç yönetimi işidir. Mimarın görevi, bu disiplinlerin başı olmak    hem birlikte çalışıp hem bunları kontrol etmek.                              Bu şekilde disiplinler arası uyuşmazlıkların kalkması, daha kısa sürede daha kaliteli sonuçların elde edilmesi sağlanır.                   

mekana özel tasarım

Mekan, canlı ve yaşatan bir formdur. Mekan içinde bulunduğu mahalleye önünden geçen sokağa içinde barındıracağı bireyin veya ürünün yapısına bağlı tasarlanmalıdır.

data

Sistemlerimizin bütün bileşenlerin en ince detayına kadar düşünülmüş dijital dünyası..

x 89%
y 61%
z 71%

İnşa etme

Tasarım, temin etme, satın alma, yerleştirme,temizlik süreçlerinin datamız ve öngörülerimiz sayesinde, işverenin hem sanal hemde reel de takip edebileceği  bir iş programına göre ilerler. Birlikte tasarladığımız mekanların hayata geçirirken, her şeyin planlandığı gibi gitmesi ve sürprizlerle karşılaşmamak için malzeme kararlarını, kaliteli işçiliği, işinin ehli ekibimiz sayesinde gerçekçi sonuçlar elde edilir.

GÜNCEL TEKNOLOJİYİ KULLANIYORUZ.

MÜŞTERİMİZLE İLETİŞİMİ ÖNEMSİYORUZ.

KAPAT
1
bilgi almak ister misiniz?
Powered by